Evropsko Prvenstvo u Fudbalu NEMAČKA 2024

  1. а и знаш колко ми значи што алб и цро певају уби србина и показују четвороглавог орла у ндх униформама ухх

  2. Dobro bre 627 pusti ih da im živiš u glavi, me moraš da plaćaš rentu hehe
    Cro vs Alb peva se o Srbima.
    Pametnom dosta.

  3. Лако је Радету

  4. pa hrvati su identitet bazirali na antisrpstvu, sta drugo oni mogu da istaknu kao svoje obelezje.udruzili se sa narko drzavom kozojebaca.potomci neandertalaca.

  5. Real da e bilo ubi ubi svabu ili engleza ne bi bilo puno razmatranja u var sobi.

    Ok je popusio ovaj sipus sto je izbacen kao i onaj novinar siptarcina. Real nemodz dozvolis da ti po tribine skandira tako nesto ko god bio makar i protiv srboćetnika

  6. Jasno je da u exyu zemljama vazi to pravilo da “srbi uvijek provociraju pa glume žrtve” ali da odeš na tako jedan veliki događaj i ničim izazvan kreneš TI da provociraš SRBE čak i kad nemaju veze s tvojim mečem, to je poseban nivo debilizma koji im daje povoda da “glume žrtve” ali ovog puta bez njihovog provociranja.

    IQ level -1, kazna neminovna.

  7. nato fufice moj pluduu

    ukacilo me 2-3 min mog rodjaka sa sela odl serija

  8. ovo nije bila situacija za var jel

    lepo svabe begaju od spanaca sve legit

  9. O cemu ti, prvi iz grupe a ne igra s prvim iz grupe b lol

  10. Za 1/4 finale tako mi bulg objasnijo ako sam ga razuneo dobro

  11. Bulgurevo prorocanstvo

    Dakle, 99% su šanse da će Španci i Nemci igrati već u četvrtfinalu kao pobednici svojih grupa, tako kaže kostur žreba.
    Jedina šansa da te dve zemlje igraju u finalu jeste da Nemačka u poslednjem kolu izgubi od Švajcarske i tako bude druga u grupi.

  12. kako su dosadni kristinini fanovi sa ovim goat postovima.godinama bombarduju sa tim.ne bi me cudilo da ih placa.on goat zna tri driblinga.r9 bolji od njega duplo jedino sto ovaj ima bolju karijeru

  13. jbg ispala nije tako dogovoreno sudija uradio sta je mogao

  14. Ko se jos lozi na cr7 ti klinci sto se lozili na njega dok je bio u prajmu sad imaju godina ko pliduu

  15. isto kao džordan / lebron, lebron ima samo karijeru a ovaj drugi sve

  16. Ja volim ronalda, istina

  17. Ljubitelji Ronalda >>>>>>>>> Fanovi Mesija

    Fanovi Mesija smrde na sataraš i neispunjene snove.

  18. pa da ronaldo je low T, bezbedan izbor

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.