Prijava

hahahahh ovaj prekodrinac na areni opet u elementu priča o NDH i kako se ne bi trebala računati utakmica koju su ustaše igrale protiv italije tokom WWII jer su bili marionetska država

absolute cinema

Grbave se u klasik modu

Ne sjecam se da se ovoliko međusobno kmečalo na prvenstvima prije, cijelo prvenstvo vam prođe u komentarisanju jedni drugih

kvalifikujte se i vi pa da komentarishemo zajedno :'(((

Bili ste skupa i u kataru ali nije se ovoliko kmecalo, sad hrvati zglajzali pa ih lakse komentarisat aa

Mada su ove godine oni prvi poceli, prvo onaj analiticar njihov pa onda ono skandiranje na hrv alb

U pravu je pliduu trajektorija jaza i animoziteta je otisla predaleko

što bi reko saša matić, ja stvarno ne vidim nikakvo kmečanje, samo činjenice

добро је ла роха јебе козојебе ајмо рука

Komentator matić se direktno popišao po večeras lošem brozoviću jer kao igra kod arapa nije to evrpopski kvalitet više, indirektno poliveni sms i mitros haha

piša po brozoviću jer igra za drugoplasirani nasr kao i penaldo a ne kao naši divjunaci za osvajače duple krune hilal

nevezano za bilo kakav etnički animozitet koji možda gajim prema njima, ja mislim da hrvati igraju najgori fudbal za gledanje od svih ekipa koje sam ikad pratio, a navijam za Partizan i Srbiju pa ti vidi

a jebiga igraju sa gerijatričarima u veznom redu, dok je taj trio bio u prajmu to je moglo da se guli tako pa na penale ali došlo je vreme za promene

Diskutabilno je ovo sa kroasanima sta ce bude ocekujem preljevanje

Pa pazi nije isključ da krosani zabiju za pobedu

lopta je округла

ajmo talijani dajte gola