Evropsko Prvenstvo u Fudbalu NEMAČKA 2024

  1. pa naravno da je
    puste zelje pusti snovi

  2. Slovačka braća brane obraz slavena

  3. ma i ovi Dačani su naša braća jok ću verujem u te laži iluminata da su RimLjANi

  4. vaša sada a moja braća igraju u 21h

  5. Plidu vi ste gori od ovih mojih prvosrba

    Porobili vas 500 godina - braća

    Zajebali nas za S300 i još za trista kuraca - braća

  6. ogadio mi se fuzbal sinoc nastavljam tek vcrs od 21

  7. Porobili vas 500 godina - braća

    misliš izveli ih na pravi put allaha svemilosnog, samilosnog
    kaurine pogani

  8. Ајмо румуни браћо!

  9. Rumuni pokidali grupu

  10. јбт 4 4 4 4 ахаххаха а белгијанци испадају од првог противника са којим се сретну вероватно овај тедеско дебил ко њега гура масони мосад не знам бук је бољи требер матјаж кек и вили сањол

  11. Hahaha zajebavam se malo, iako dosta mojih sunarodnjaka stvarno navijaju za tu braću

  12. ahaha andjus nastavlja prolivarenje jeftovic/vjetrovic brabonja na ludom rts-u

    https://www.youtube.com/watch?v=CwhvCUmnj2g&t=29s

  13. обожавам анђарино фудбалском и спорцко знање ал смара са репком тешка демагогија

  14. каже анђара данци у мишијој рупи гледају да спасу тих 0 0 хааххахахах а ми 1 шут мајку ти

  15. Slovenci dogovorili x sa englezima sve vreme gledaju ekran da vide sta se kod nas desava ne mogu ih puste da dobiju al x moze

  16. hahaha rade duboka opozicija djilasoid

  17. иначе свака могућа страница коју воде енглези најстрашније пљују по саутгејту како уништава златну генерацију и да наша група је била најдосаднија и најбезвезнија група на турниру

  18. letece pixi

    "Da li su sada bili rezultati bili bolji nego ranije? Pa, da, bili su. Stojković je plasirao i na svetsko i na evropsko prvenstvo našu reprezentaciju. Sad drugo je pitanje jesmo li mi zadovoljni ili nismo. Ja vam kažem da nismo. Mislimo da smo uložili više od onoga što nam je isporučeno", istakao je Aleksandar Vučić.

    https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti/34782/vucic-cutali-smo-posle-katara-ulozili-vise-nego-sto-smo-dobili-ocekujem-velike-promene/vest

    milionce odstete svima dobro

  19. ко зна који ће шупак доћи после њега ма нека дође па ако не иде на пар текми отказ

  20. realno moras dovesti amebu a da javnost bude zadovoljna pixi ovo lepo odradjivao

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.