Prijava

iskr rispekt za piksija ko plejera, imam i fotos sa njim kacmo bili deca

ali jebeno nemam empatiju samo iz razloga jer je propao kao selektor. pa jbt nije ga niko tero puskom pravi sranja i jede sns govna

Brat Šarlo gori nego Zapata s ovim promenama nikova, paranoju mi nanosi.

lololo pixiju skocila cena posle dobrih nastupa, neki mejmuni oce da ga plate 10 meleona

https://www.index.hr/sport/clanak/blic-piksi-je-dobio-ponudu-od-10-milijuna-eura/2577883.aspx

каква пропаганда ко му је понудио може само јапан и кина ајде не серите

Haha ma spincina fazon vredi on nekog pisljivog boba nepravedno se javnost ponela

Cuj 10milki neimenovan izvor

А то је вероватно да видимо колико је он у ствари добар и колико пуно вреди само ми глупани не можемо то да схватимо па ћемо га задржати јер како да изгубимо оваквог селектора коме нуде 10м па јесмо ми мајмуни маму вам јебем

Vucelina kujna aj nekako zadrzimo selektora sto sta fali bio je top kao igrac

kako vam stoje stvari sa selektorom, negdje sam i ja procitao da bi mogao doci joakim lev

спин какав лев какви бакрачи

Stankela se pominje, mozda dobijemo true amebu ovaj put

Mister na mesto mistera umesto mistera

hahahaha neće valjda stanković pa to još gore od piksoa, lik fejlovo tri puta sa zvezdom u nikad lakšim kvalifikacijama, sa srbijom bi počeo da gubi od bosne i estonije

Станковић је добио уговор живота у спратаку из москве који је однедавно 100 посто у власништву Лукоила и креће неко ново време за њих, неће станкела водити 2 тима нема шансе

па пихкси још није добио отказ можда ни неће шта сад ми спекулишемо долази лев долази сколари долази алегри
мада чујем да је преседник причао на телевизији како смо пуно уложили у фудбал терене стадионе а резултата нема то је знак можда је ће овај добити отказ

čujem da dolazi
DEL
B O S K E
O
S
K
E

мислим да је бард жива назвао дел боскеа БАСКИЈЕ својевремено у блаженопочившој емисији кабинтеског типа КЦН СПОРТ ал нисам сигуран хахаха
БАСКИЈЕЕЕЕ

ahahah jbg tesko ime

mogo bi i lalat dodje sad ili ilija

S T O L I C A
T
O
L
I
C
A

Nemodz lalat potpisao za naftagas iz elemira za 200k

Или Милан Раставац(краставац)

ili hanibal lektor aka dragan

O K U K A
K
U
K
A