Akteri filmova za odrasle

  1. Kako ja volim ove malečke, bezobrazne

  2. ima dobre pušačke usne

  3. одлична је, и ја готивим ове мајмунске фаце и набеђена је таман, шатро урбана и исплаче реку суза свако јутро јер није рођена у београду ммм

  4. ал није нешто малечка мр но

  5. Stvarno? Deluje tako. Tipa 155cm

    Da, da to, nafurana za maltretiranje XD

  6. kontrakulturna je les hodajuci ne znam kako iko moze ono da jebe
    ima logorasku kilazu a o temperamentu da ne pricam

  7. ne znam kad ce da izadje iz mode ovo napumpavanje usta, ruzno je u picku materinu.
    i rasprostranjeno je ko nenormalno u srbiji, mnogo vise nego bilo gde ovde. ustvari jedino mesto ovde gde to vidis na veliko (+silikoni) je let za srbiju.

  8. Ja ne znam sta svi srbi kenjaju za silikone, meni su do jaja osim ako se bas opasno ne pretera da bolesno izgleda

    Dakle silikoni > prirodne lepe sise > male sise > otromboljene prevelike sise prirodne > sise debelih riba

  9. Pa ti si kriv Eru, nisam imao pojma ko je dotična, dok nisi počeo da je tovariš na Citatima. :)
    Onda sam je zapratio, pa me smorila i otpratio je. AL da bi je usro od kurca bih, pošteno.

  10. ako imas vise followera od nje na instagramu mozes da je reklamiras i popusice ti ga
    znam ortaka jednog

  11. vidi ovog gambija, plastika bolja od cvrste prirodne sise, da l si normalan
    a nejebljiviju ribu od ove rikverckulturne nisam video do sad, spusta mi se na nju

  12. Dakle silikoni > prirodne lepe sise > male sise > otromboljene prevelike sise prirodne > sise debelih riba

    vise volim prirodno lepe zene, jbg.

  13. Da si ikada pipnuo dobru silikonsku sisu znao bi o cemu pricam, barzu

  14. ja nisam. cisto estetski pricam

  15. Ma gde bre više folovera, normie zaključan profil imam. Ništa od jebanja influenseruša :(

  16. Dobro jeste stvar ukusa sad ko voli vise sta, ali srbima riba sa silikonima izaziva tonu komentara u fazonu ma silikonjara goni je u kurac, oli ona gulas da ti kuva hnjo hnjo i slicno, kad krene takav hejt odmah znas da taj neko ne jebe ili jebe neke skrndelje xd

  17. Za 20 godina drkanja kurca svog, jedne dobre silikone sam video koji su me UZBUDILI loool, a to su od Madison Ivy, jedina koja je imala benefit od operacije. Kod svih ostalih il se vide oziljci, il nekako stoje čudno, jebem li ga

  18. da si ti pipnuo i prirodnu i silikonsku, znao bi o cemu pricam
    pa madison ivy ima jedne od krivljih sisa, rachel star i kagney lin karter sam vrhunac plastike

  19. Nisam pipnuo silikonsku, stvarno ne znam.

    Ovako vizuelno mislim. Ali u pravu si za Kagney, kida

  20. Ali zato jesi silikonski