Akteri filmova za odrasle

  1. Само још да је добро и прстен на руку :3

  2. O kako lijepa je zavela me bez truda

  3. Najpribližniji odgovor za ovu sliku: photo shoot

  4. I ja hteo da vidim, pisite jebena imena ne radi uvek dobro google search

  5. Losa iskreno ovakvu vidis svaki dan

  6. Sandra Romain je u pitanju

    Losa iskreno ovakvu vidis svaki dan

    Pogledaj je u nekom videu, nema nesto dobre slike, ali meni je na videu odlicna

  7. Hahahahahaha kakav gabor jebo te zivot

  8. jbt ko ne zna sandru romejn a sebe zove poznavaocem tematike nek se rokne odmah.
    sandra prvi šupak svijeta.

  9. jbt ko ne zna sandru romejn a sebe zove poznavaocem tematike nek se rokne odmah

    Zanimljivo da inace znam jako malo ljudi koji znaju za nju, a ja sam licno jednu omanju drzavu izbacio niz WC solju zahvaljujuci njoj

  10. ne znam nikoga što zna za nju najviše zato što sa ljudima koje znam obično ne pričam o glumicama u filmovima za odrasle. a i ako pričam to su neke uopštene priče tipa džena džejmison

  11. ne znam nikoga što zna za nju najviše zato što sa ljudima koje znam obično ne pričam o glumicama u filmovima za odrasle. a i ako pričam to su neke uopštene priče tipa džena džejmison

    A jebo ga ti, nikad nisi se nasao u iskljucivo muskom drustvu pijan u kafani poslije fajronta? Svakakve teme iskoce, neke i koje bi volio da nikad nisi cuo...

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.