Akteri filmova za odrasle

  1. Ajde odgovori ti si doktor mora da si pametan

  2. ja sam npr od tih koji nije lud za pusenjem, tj ne da nisam nego tipa 7 od 10 lose pusi, ne prija mi i ono aj bezi ostavi me...

    a to za lizanje znam i ja neke koje ne vole u fazonu su kao da se osecaju neprijatno da ih lizes tu i da si im blizu cmara i sve

    al nzm evo pitajte tilma on je bas dosta riba imao.....mada kontam da su njegove sve obozavale kad ih lize

  3. Ovo za Mindgeek je tacno, radio sam za njih godinu dana, haos monopol imaju.

    Kako je život nepravedan apo, msm ne prema tebi i meni, tebe i mene samo grozno kara, nego prema drugim ženama.

    Hahaha drugim zenama, Zapata 2018

  4. Gamby radio za njih haha znao sam da si iz tog miljea

  5. Pa sto ne osta u tim vodama mozda bi dobio neko unapredjenje, public agent i te zajebancije ili fake taxi driver, ne znam imas li polozeno

  6. Ma brt bio sam u IT sektoru jbg:)

  7. Pa sto ne osta u tim vodama mozda bi dobio neko unapredjenje, public agent i te zajebancije ili fake taxi driver, ne znam imas li polozeno

    Pa načekao bi se da izbace format "Fake gay taxi driver", valjda još nisu izbacili, nije gamby imao vremena da to čeka.

  8. gamby- ga**y, dečko jasno poslao poruku onima koji žele da vide!

  9. Pušenje uz rad glavom napred/nazad - gore/dole i obavezno balavljenje je čini mi se jedno od najgorih iskustava koje možeš da doživiš.. ukoliko ti pritom i struže glavić zubima, izuzetno neprijatan osećaj koji može da sjebe erekciju. Pušenje je precenjeno u globalu, i kapiram da više prija ženama, hahah

  10. bukvalno to, ne samo da nije lep osecaj nego i bolucka, imam osecaj kao da mi stric pusi, a ne riba

    umesto da ga onako licka jezikom i usnama pa pljune malo, pa malo proguta pa opet licka itd....kontam da bi mi drugari medjusobno duvali kite 50 puta bolje nego ribe sto rade

  11. Najbolje pušenje dobiješ od žene koja kaže da voli da puši i da je to ispunjava.
    Što je ispunjava ne znam da l je loži kad joj je partner zadoovoljan i uživa ili šta al te žene šure

  12. Takođe znam ženu, udata je i djecu ima i ima dečka. Mužu je pušila 3 i rečima tri puta za sve njihovo poznanstvo i veze i braka a ima dečka kome voli da puši redovno

  13. Da ga safta onako fino, topi usnama, oblizuje.. nemaju ribe pojma, malo koja i želi da nauči jer su mahom sebične kučketine. Ja kad poželim dobar blajv, pozovem trandžu, veruj mi, sve preporuke, ima Nina jedna (umetničko kapiram), na Banovom Brdu, f a n t a z i j a a izgleda pazi bolje od 90% riba

  14. Meni pusenje najjaca stvar ako zena ume, samo da ne koristi zube jebene jebem im mater ko im je rekao da to to do jaja

  15. Niko nikad nikome nije rekao da su zubi na pušenju jebeno ok aaaxaxa

  16. Kaki zubi otoga se gubi erekcija Bokte

  17. Evo, možeš da joj pokažeš kako se to radi, obezbediću ti alat, ruke tvoje, materijal nosi kući gratis.