Prijava

a ok bas si ljubayan

Trebao si se javiti kad te je Pezos tukao pesnicama po glavi. Pokušao bih te odbraniti.

Зашто цеоц сајт мисли да ме јец истукао кад ме је само штипкао.
Ја сам му рекао немој лудице, али није хтео да престане па сам морао да зовем ове из градске чистоће да га попрскају пестицидима

jel moze neko da mi da link od filma la haine i prevod koji odgovara.ne mogu nigde da nadjem..

ček sekund imam ja to

e nikad nisam gledao film online pa se nisam ni setio da trazim tu..hvaa ti velika

ništa brate... ima jedna scena kada muvaju pičke videćeš već, to je tek pobeda...

Добар цртани! Има један мало разочаравајући моменат, али јебига, да нема тога био би идеалан. Све осим тог детаља је верно пренето на платно, и слободно могу да кажем да сам више имао утисак слушања аудио књиге уз пропратне анимације, него обичног цртаног филма.
Оцена 7.5/10, мада може и 8/10. :)

jel neko citao i gledao davincijev, i trebam li citat knjigu il mi bolje gledat film

Neces mnogo izgubiti cak ni ako izostavis i jedno i drugo

Mada, film je bas tesko sranje. Knjigu i mozes da citas na plazi ili u prevozu da ubijes vreme.

хахахаха читај књигу давинчијев код на плажи у чању

преко синдиката одеш, поведеш девојку офкорс

одеш бусем наравно, можеш и у бусу да читаш свакако

gledajte Argentovu Suspiriju

http://www.imdb.com/title/tt1399683/?ref_=nv_sr_5 - veoma mračan i spor film. Ruralna Amerika, kuvanje, ruralni i beskrupulozni kriminalci, incest, svakakva ludila. Nije ga lako u cugu gledati, ali je odlična drama u pitanju. Dženifer Lorens zaista ima ogroman glumački talenat, za koji će biti greh ako ostane protraćen na mizernim ulogama. Možda joj je Oskar došao prerano u karijeri.

82/100