Dakle, filmovi

  1. http://www.imdb.com/title/tt1172570/?ref_=nv_sr_1
    Каква курчина, од цијелог филма једино ваља музика на крају

  2. иди гледај рокија
    иди слушај цецу и брену

  3. bar moras reci da je hardi 10/10

  4. Јак је Харди ту што јес јес, и има добрих фора у филму, али брате читаво вријеме ко да увод гледам, такав је утисак. Каће почет јебо маму

  5. Јак је Харди ту што јес јес, и има добрих фора у филму, али брате читаво вријеме ко да увод гледам, такав је утисак. Каће почет јебо маму

    +312312

  6. neko pomenuo britanske glumce, hidlston,kamerbac i hardi su mi svi odlicni, odma iza njih edi redmejn

  7. saću da obrišem bronsona sa svog fensi ssd harda + će me armin mryeti
    Eh...

  8. pogledaj brt moja rec vredi 10 autobusa

  9. nije emotivan to stoji jbg, ali svakako da vredi pogledati, bar zbog preobjasnjavanja hardija

  10. Druye, uzeo sam Broukbek mauntin u poslednjem trenutku da gledam umesto Bronsona i moj život je postao rana
    Kad sastavim krhotine bića, možda pogledam bronsona, ali trebaće vremena

  11. au pederi kauboji to je bio emotivni rolerkouster verujem

  12. kako samo banalizuješ
    "pederi kauboji"
    jbt, da li shvataš kakav dijapazon složenih emocija i tragičnih sudbina je naslikan tim filmom
    to je bre priča o pederima, koji su kauboji, ali su pederi, brt, dobro jeste
    pederi kauboji, ali nije tako kako ti kažeš

  13. To je zapravo suptilna alegorija, pokušaj da se provuče ideja da su gejevi bolji i istrajniji ljubavnici (kauboj - šestopuc - šest metaka opaljuje bez punjenja burenceta).

  14. Nije nego pored 'n'olko stoke on jebe muskarca...ccc

  15. KURAC KURAC DRKANJE ČMAR

  16. http://www.imdb.com/title/tt1450321/

    Je l gledao ko? Meni rekoše jedan od boljih filmova.

  17. sasvim ok, mekavoj kidalica

  18. Znači sranje.

    Pogledaću kad stignem.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.