Dakle, filmovi

  1. nemaš pojma bre, Peg je legenda glumac

  2. Bruce
    http://www.imdb.com/title/tt1727770/?ref_=nm_flmg_act_4

    ili bilo šta sa ovim glumcem, čak i kad je ozbiljan film je smešan

    Кејт је прелепа!

  3. in the loop ima veoma poseban humor, meni se bas svideo...

  4. The Fighter
    Žanr: Drama/boks/gudra/kafana/socijala
    Dobar film o dva boxera, dva brata rođena. Kristijan Bejl odličan, dobio je i Oskara za ovo. Melisa Leo takođe, za ulogu keve.
    Interesantno je da je Mikijevog (Mark Valberg) trenera glumio upravo real-life trener, pandur u penziji Miki O Kif. Gledam na kraju role, reko "pa Miki O Kif je Miki O Kif, jbt" - 3x. A zvuči retardirano kad se tako izgovara.
    I to odličan je bio.
    Preporučam.

  5. Bruce
    nemaš pojma bre, Peg je legenda glumac

    У праву си, Сајмон Пег је изузетан глумац, иако се на први поглед чини
    да то постиже лакоћом.
    Случајно сам синоћ одгледао "Убиј ме трипут" (2014)

  6. Прича је... онако... осредња. Рецимо, мало јаче од тога. Тренутно ме мрзи да детаљишем јер ми се спава. Фотографија је изузетна.
    Уосталом, нисам избегавао ниједан филм у којем је Бен Кингсли.

  7. Pogledao BAL VAMPIRA od Polanskog. Fin filmic, lepo snimljen a kakva je prepička i ideal lepote bila Šeron Tejt to nije vealno... Odseko bih glavu onom MENSONU za zlodelo svoje, nebo plače jbt...

  8. Nisam znao za tu situaciju.
    Sad čitam, ona je bila žena Polanskog i bila je trudna. Tada su neki sektaši banuli u njihovu kuću i ubili nju i još četvoro ljudi. Ta sekta se zvala "porodica" i glavni je bio taj Menson. Polanski nije bio tu.
    Au jbt

  9. Nevealno loše, kakav greh. Pre bih sebi grkljan iščupao nego naškodio onakvom anđelu

  10. Ja sam u zivotu sreo samo jednu osobu koja nije cula za Mensona.

  11. Pa čuo sam za njega da je okoreli ubica, ali nisam znao ko je umiješan u slučajeve i kakva je grupa bila.

  12. Odiseja u svemiru 2001.

  13. haha sad si najebao bruse, samo da ustanu strucnjaci

  14. Neka ustanu, ćeraćemo se - gledao sam taj film milion puta, a pročitao sam sve što je Klark napisao izuzev klozetskih grafita :)

  15. Meni Departed i Shutter Island. Inače volim Skorsezea, ali ovo su iz mog ugla precenjeni filmovi, drugi posebno.

  16. ona vaša govna od linča

  17. Insepšn i onaj sa mekonahijem u svemiru isto nolanov. Nolan govno.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.