Dakle, filmovi

  1. Хм, да одмах искључим "The Book Of Eli" ..?
    Сећаш ли се макар неког глумца, сем да је црн (мада и то помаже)?

  2. sad i mene interesuje koji je to film

  3. joiš mislim da je tekma Čikago i Džordan igra fazon, a oni gledaju ispred lokala nekog

  4. Ne znamo, daj nam još podataka, Jamajčanine.

  5. Страни или домаћи?
    Колико речи?

  6. evo zovnuo sam rodbinu i kumove, razmišljamo

  7. Strani film, crnac glumi vec sam rekao i cini mi se ima vise uloga u komedijama, nisam siguran, mozda je cak i Edi Marfi ali se nicega ne secam bukvalno sem ove scene sa knjigom kada nekom liku objasnjava da kao zna buducnost i da bi mu ovaj poverao on kao otvara tu knjigu i kaze mu tacan rezultat. I meni se cini da Bulsi su igrali tad, mozda i Hjuston da ga jebem

    NekoOdNekud je najblizi cini mi se

    EDIT: nije the book of eli
    EDIT 2 : posle toga kada mu je taj neko poverovao da ta knjiga stvarno ne laze i da je u njoj ispisana budcnost, idu da rese neke stvari pre nego sto se dogode, verovatno je to upravo i glavna scena filma

  8. Nije Apofise

    Nema cudovista niti traje 3 sata film, klasicni americki film

  9. Džamejkane ako se pojavljuje tačan rezultat NBA onda iscimaj Izijema, on bi trebalo da zna, ili dođi na temu pa pitaj

  10. zdravo drugari
    zovem se marko i imam rak potre...
    šalim se, može neko da mi preporuči dobar dokumentarac o istoriji muzike? bibisi sigurno ima nešto dobro ali nisam baš genije za surfovanje i to lakše mi je da pitam na vuki.
    unapred zahvalan

  11. Сад и ја трипујем да се сећам овог Јамачаниновог... Само што се мени још чини да су ту неки клинци из дома за незбринуту децу или тако нешто, а да је Еди Марфи или Крис Такер трули богаташ, а можда и кошаркашка супер звезда... А можда су ми се измешали сви срање филмови на које сам налетео на тевеу. И мислим да има и сцена у дворишту виле у ком се налази и терен за баскет.

  12. Odgovorite kuratoru.
    A sto se jamajcanina tice meni je u glavi slicna scena s tim sto dvojica sjede u baru i slusaju radio prenos nekog nesporta tipa bejzbol. Jedan kaze tacan rez 2 min prije kraja, drugi na tipicno americkom odgovara no vej dud, naravno vremenski putnik bude u pravu. Ali u mojoj viziji su obojica bijeli.

  13. Zapravo kaze "cuo si covjeka gotovo je".

  14. Kuratore, imaš PVT.

  15. nije o istoriji ČITAVE muzike ali jeste o istoriji muzike u Istanbulu, a Istanbul nije livada

  16. Krenuo gledati Chinatown pauzirao posle pola sata isse kako sporo ide pa ovo se mora na 4 etape ko štafeta.