Prijava

Night on Earth је извикан до јаја. Мада је јако опуштајући и лепо леже након неког озбиљнијег филма. Добри ликови и солидна прича, али је филм оно средње добар ка јако добром. Ништа више од тога. Као и све остало што ради Џармуш. Иначе, одличан режисер за улазак у свет озбиљнијег филма.
У сваком случају, може да се погледа. Неких 7.5/10 ако не грешим.

Ево шта сам некада раније рекао за Night on Earth.

Џим. Можда и један од његових најизвиканијих филмова, али је заиста добар за одгледати након целовечерњег филмског маратона. Одлична атмосфера, интересантне приче, иза сваког лика, стекао сам утисак да иза сваког таксисте у филму стоји нека тужна/трагична прича. Одлично уклопљени сатира и хумор. Опуштајући филм, који вреди погледати. Јако лепа камера и интересантни кадрови.
7.5/10

Mrtav covek najbolji Dzarmusov,opasna simbolika, slicna kao u Arizona dream.

Gledam sad Tale of ordinary madness, preporuka za ljubitelje Bukovskog, a i ostale, ok je.

Meni je najbolji Stranger than Paradise, mada je večini ljudi prespor.

Ovaj je ok:

http://www.imdb.com/title/tt0097940/

Mystey Train.

Taj neki rad, autore Сантјаго Копрофагов, mada mu je i forma takva da ne možeš očekivati neku kolosalno slojevitu priču. U svakom slučaju, jako topao film, uživao sam u praćenju istog na monitoru svog računara, al wrw ću ga zaboraviti za par dana.

ух ставих са скидање блек масс, мислим датје бити то добар филм

mislim da je lazni torent,brate

Gledao sinoć novog Bonda. Iako sam fan serijala sa Krejgom, ovaj film ima par mana, bolje možda reći neiskorišteniš potencijala. Više klišea nego što treba i malo gubi misteriju. Čak se može reći da je trejler otkrio ceo film. A Moniku Beluči najavili kao Bond-devojku, a matora se ukupno u filmu pojavljuje dva-tri minuta i ima rečenica koliko i onaj Boban Marjanović iz filmova Dušana Kovačevića. Rad kamere vrhunski, Volc neverovatno kako se uklapa u negativce, a ima veoma ljubaznu facu.

7.5/10

zasto nema jebeni torent za martiana,ne treba mi ni 720p ni 1080p dovoljno je neki gledaljivi,sve kamerni snimci,koji kuras,proslo je vec skoro 2 meseca otkad izasao je
-.-

ArminVanBuuren
Sve si lepo rekao

Hwala druye, stwarno znacxi kad se neko tako kredibilan slozxi samnom

Skinuo Marsovca, šit snimak. Skinuo Antmena, dajštadaš, samo da je HD

Grofe imaš već Ant mena i to odličan snimak na novom sajtu za YIFY. Ima link par strana u nazad.

Јебао вас торент, стисли се за 400 кинти да оду у биоскоп и гледају као нормални људи..

Је л' се правиш глуп форе ради или ниси упознат са чињеницом да је пола форума заробљено по војвођанским припиздинама које нису виделе ни стробоскоп а камоли нешто напредније?

Иначе ако неко буде довољно залудан да одгледа оног новог Транспортера нека јави утиске.

Kod mene ima bioskop, ali su samo projekcije blokbastera i filmova a la "Mali Budo", plus neka Andrija Milošević predstava. Tako da je torent neminovnost. A i karta je 250, ne 400 dingera.

volim da se nachadim i odem u bioskop gledati pogotovo filmove sa radnjom u svemiru,steta sto nisam na martiana otisao na pocetku prikazivanja,sad mi se ne ide kad ce uskoro izaci torent

Bioskop je jedna veoma ljubazna institucija, ali je činjenica da se u svetu gase a neće u usranoj Srbiji.

Е јебига, изгледа да се променила екипа на форуму, нисам одавно долазио..

Што се тиче торента, и ја га користим кад ми се гледа старо а добро, нпр Homicide: Life On The Street или нешто са Нетфликса или НБЦ палете чему немамо приступ одавде, као нпр Chicago P.D. или The Knick

Пре се затворио велики биоскоп у Ушћу пре годину-две, него у иностранству

,uopste se nije ugasio bioskop u uscu

Olaniče, sa koliko Pauna91 bi jeo paštašutu?