Prijava

http://www.imdb.com/title/tt5825380/ nije bas za toplu preporuku ali nije ni los

kashof, sta kazes za onu scenu kad prikazuju nju u realnom zivotu

brt genijalno je odrađeno majke mi, ne bi reko da je fejk sve do kraja kad ona glumica što se predstavlja kao ebigejl kako daje intervju ne razbije lik na trenutak, sve do tad je bilo vrhunski

Thor Ragnarok izuzetan film, stavljen akcenat na komediju i zabavu savrseno, rekoh sta je ovo, kad ono vidim Taika Waititi rezirao.

sutiranje sakea crno-bela verzija

http://www.imdb.com/title/tt4925292/

Odlican, originalan, i najpre antipropagandan.

The World's End definitivno mi je bolje legao nego Hot Fuzz. OK sprdnja, a nazire se tu i neka simbolika. Shaun of the Dead još da pogledam.

Njah onaj indijski.

odlican indijski film mada svakako ne zasluzuje 250 jer ima bas bolivud scena koje su mi za smejanje mada ako to nekome ne smeta onda je kvalitet stvarno

Apofise, moze malo objasnjenje sta je to konkretno odlicno u LadyBird

Dobra je radnja, super atmosfera, prikazuje koliko su sve te tinejdzerske predstave i teznje iluzorne i nebitne, i ta jurnjava za nekim uspehom i bljestavim zivotom u stvari sranje, tako da ima i tu filozofsku notu, postidis se samog sebe iz tog doba. Film salje jasnu i pozitivnu poruku, da srecu mozes naci i u svojoj okolini, ako razmisljas pravilno, tipa onaj skeledzija u Sidarti. Tako ukratko.

Apofis kvazistrucnjak ne seri, to sto si pogledo hrpu govana od filmova ne znaci da si kompetentan ako su ti ista govna dobra. Ne prosipaj pamet ovde kad nemas ukusa

Gledam u ovu vintaz fotelju sa cveticima sto mi stoji u sobi, a koju sam skoro pazario, i mogu ti reci da mislim da si u pravu. A, mozda sam pored toga i pomalo gej. Oces da se parimo?

Otkad si postavio ono sranje iz 1950, ne gledam tvoje predloge

Mozemo da ga gledamo dok se parimo, znas kakav dojam kad se gleda crno beli film u mraku, khm?

Jebeno lik ukuca "najbolji filmovi iz 1830tih" samo da se vidi da je strucan

Ne bas, ima tako nekih kultnih filmova za koje licno mislim da su izvikani tipa Touch of evil, The Night of the Hunter, itd.

Dobar si decko Sakke, samo si preduboko uglibio u taj trigerovanje fazon, makar budi malo kreativniji i originalniji, pa da to ispadne i komicno. Svako moze da vredja druge.

Tebra, Apofise, zašto se jebeno ložiš na preočiglednog trola?