Prijava

najbolji film sa festa?

шта, који је добио награду или по сопственом укусу? три билборда, може?

tri bilborda jebe, skroz neocekivano dobar film a ocekivao sam da ce svaki deo da zaseru ali su me prijatno iznenadili bas podseca na bracu kojen

Sicario zajeban je film

Posle narkosa sve su ostalo budalastine

Layer cake sam opet odgledao, pregotivan film

Погледах трејлер овлаш пола сцена ми познато већ из Наркоса, ал Бардим и Крузова хаха..

three billboards outside ebbing, missouri mi zvuci kao radni naslov koji stajao dok su poceli da rade film, pa 20 njih krenuli da smisljaju ime, daju predloge, sto bolje i efikasnije, jednom se svidja ono, jednom ovo, 50 predloga, liste, ocene, ispitivanja, a glavnom producentu u nekom trenutku to dosadilo

Stalker (1979) udara previše blizu srcu...

- lagao sam kad sam rekao da tražim inspiraciju. Istina je da ne znam šta tražim u Zoni. Moja svest podržava vegeterijansku ishranu. Moja podsvest žudi za kremenadlom. Ali šta želim ja... šta želim ja.

https://m.imdb.com/title/tt0079182/ - Ovaj sam film prošle godine gledao i oduševio se. Sjajan!

gledao steve jobs, da glumci nisu dobro odradili posao film bi bio ocaj.u filmu se sig 4-5 puta desavaju situacije da prisluskuju stiva dok prica sa nekim, prvo ga prisluskuje cerka kroz odskrinuta vrata dok prica o njoj sa svojom asistentkinjom, posle 10 min ga prisluskuje asistentkinja dok prica sa cerkom, pa onda kolega preko zatvorenih vrata dok prica sa asistentinjom i tako ceo film on prica sa nekim pre nego sto treba da odrzi prezentaciju a neko ga prisluskuje haha ludilo.oskar, izvedeno od reci kar sto na srpskom znaci kara.pus maj kar

Eee pa možeš i drive nakon ovoga da pogledaš ;)

Only the Brave - Dobar film. Odrađen je klasika za taj tip filmova po istinitom događaju te vrste, što je dobro, jer je to oproban recept. Prvo upoznaš likove dobro, vidiš čime se bave i kako to rade, što je urađeno poprilično dobro, stekneš određene simpatije prema njima i onda ide to što ide i šta im se desilo.
Bolje je film gledati ne znajući za obim stvarnog događaja po kom je snimljen.

Jesi gledao “Kosmopolita mije pusxila gowno”?

Hahaha mejmune pa rekli smo da ne otkrivaš ko je da imamo bar taj nalog čitav

A jeste sad se kao zna ko je... xd