Građen ko šupa na brzinu

Markobrebrat 2013-11-20 22:43:28 +0000

Znate i sami kako se šupa, pogotovo na brzinu gradi. Šta je ostalo od otpada od dasaka, to se sklepa, samo nek stoji da može držati krov.
Tako se kaže i za osobu koja je građena, kao da je pokupila sve najgore gene u široj familiji. Fizički izgleda, pa kao da je bila oslobođena fizičkog u svim razredima.

- Miloše dodaj, dodaj loptu ne driblaaaj! Joooj ko ti uzme loptu lebe mekani!
- Šta kenjaš, vidiš da lik zna da čita moje driblinge!
- Koje driblinge krv ti jebem! Pa lik je građen ko šupa na brzinu!

0
9 : 1

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.