I onda spadne jorgan?

Crno 2011-09-10 14:45:02 +0000

Fraza kojom sagovorniku stavljamo do znanja da u tu priču ne bi poverovao ni retardirani osnovac, te da je vrlo verovatno samo sanjao.

-Kako je bilo u Francuskoj? Pričaj mi, jesu li stvarno sve ribe gole na plaži?
-Jesu brate, ali pusti to. Da vidiš šta mi se desilo. Izađem ja u lokal, zajeban skroz, pored plaže, dj vrti ploču, ma kul skroz. I vidim riba za šankom, poznata mi skroz. Ja odem do nje, kad ono brate Šakira!
-Ne seri!
-Svega mi! I ja kao, 'de si Šakira, Ko te prati kući? Ona se oduševila, zna srpski, valjda joj tata iz Subotice. Odvedem je u hotel, skinem, počnem da mazim, ljubim i onda..
-Spadne jorgan? Nisam ti rekao da mi pričaš šta si sanjao, idiote.

1
49 : 2
  1. Mrmot, čokolada, folija, odlična defka +
    Neću da se reklamiram z'inat :)))

Omiljeno za [2]

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.