I pas se posere na asfalt pa oće da zakopa

Bracalesku 2012-05-07 12:33:16 +0000

Želiš da ispraviš nešto, ali nema nazad. Uradio si nešto i ne vredi da se kaješ, niti možeš izbrisati radnju koja se dogodila.

- Šta je, Mićo, što se nerviraš?
- Ma...
- Bekni!
- Jebo sam Majinu najbolju drugaricu.
- Pa ti si bog! Tako je bre i treba da se rezbari. Da častiš...
- Sve bi to bilo okej da nisam sa Majom tri godine.
- Eee, pa i pas se posere na asfalt pa oće da zakopa govno... A i nije mi jasno što se nerviraš kad su sve iste. Pa ja sam bre jebo prošle nedelje Maju, sad sam se setio. Uuu, al smo se napili to veče.
- Šta si radio?

9
28 : 3
  1. Хахаха, Браћала, ал га сјеба+++

  2. Uh kakav finiš, dooobra+++

  3. Uuu, da se korsti u bilo koje vreme, na bilo kom mestu, neko će se pronaći! To Braćela! +

  4. Добра ти је ова! :)) ++

  5. Dobro si se setio da pišeš, bre! :P
    Dobra je. :) :* ++

  6. Efektna završnica Brale, pošteno si ojebao defkom. +

  7. Kolektivno hvala. :)

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.