Ima nos kao kundak

Роки Билбао™ 2011-01-13 12:23:53 +0000

Kaze se za osobu koja na mestu gde obicna ljudska jedinka ima kakav-takav nos poseduje izraslinu koja podseca na kundak.

- Ijao Milanka, sad dodjo' sa Zivadinove sa'rane! Da vis kaka' bruka izbila, nisu mogli sanduk da mu zatvore od one njegove nosurde!

- Eee, veseli Zivadin. Boze me 'prosti, veci mu bio nos nego ponos.

1
28 : 6

Omiljeno za [1]

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.