imas pivo za to

neobavesten 2009-05-26 11:20:53 +0000

Tas koji pretegne na vagi. Ako neko do tada nije hteo da ti pomogne, ponuda sa pivom ce ga definitivno obraditi. Nije to nista lose, i ja bih uvek uzeo pivo. :)

A: "'Ajde pomozi mi brate, bas mi treba ovo!"
B: "A ne mogu..."
A: "'Ajde imas pivo za to! :D"
B: "'Ajde! :)"

8
38 : 3
  1. Imam pivo za prvi plus?...;)

  2. Naravno! Samo da nije Ginis... :)

  3. Ti meni već duguješ ginis za "ono"....

  4. Evo plus, ne treba pivo :)

  5. On/ona ti nudi pivo da bi ti shvatio koliko mu/joj je stalo da to odradis. Hocu da kazem... Nije da se prodajes za pivo. :)

  6. Evo ti domaci amstel za def! :)) +

  7. Odlična defka i izraz koji se koristi kao lud +++

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.