Ja bih još nešto da dodam

Ajvarnaleba 2012-07-23 14:13:46 +0000

Увлакуша образованих људи која за циљ има указивање говронику, који је управо завршио своју реч, о потпуној посвећености и пажњи његовом излагању, као и указивање на евентуални пропуст у говору.

Користи се на разним семинарима, пословним састанцима, али и у просвети, од стране алавих штребера који је виде као најсуптилнији продор у професорски ректум.

- ...дакле када говоримо о Афробразилцима, треба још само напоменути да су они као и у Еседеу довожени и продавани из афричких земаља, као робови. У овом случају првенствено из осталих португалских колонја као што су Ангола и Мозамбик. То би било све за данас о демографији Јужне Америке.
- Професоре, ја бих још само да додам Афробразилци данас представљају око седам одсто становништва те земље.
- Тако је, колега. Захваљујем.

0
13 : 2

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.