"Jel' dugo cekas autobus?"

kjerkegor 2010-07-16 10:31:16 +0000

Ovo je pitanje na koje ne treba odgovoriti, najbolje je samo blago zamahnuti glavom, u suprotnom - svaki odgovor vas moze odvesti u razlicitim nezeljenim pravcima..

"Sine, jel' dugo cekas autobus?"
"Ne dugo, evo sad ce da naidje onaj u 08:10."
"Odlicno, taman da nahranim unuke, nosi im jogurt, pastetu i cureca prsa, pa nek prave sendvice, kako deca da uce gladna...a cime se ti bavis, jel' ides u skolu?"
"Studiram." (odgovaras kratko jer shvatas da je djavo odneo salu)
"Ma nemoj?! I moj najstariji unuk studira i bas je ovih dana ucio po ceo dan, ja ga pitam jel' ucis, sine? - ucim, baba....itd itd"

3
45 : 4
  1. Pa to je kao lavina, kad krene nema stajanja...

  2. Nešto najgore što može da ti se desi kada te alarm na fonu probudi u 07:00 ujutru, onako mamurnog, a ti moraš na posao.

Omiljeno za [2]

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.