
Стил уређивања ентеријера.
"Смести се где 'оћеш. Ево може овде, само шутни то да ти не смета..."
Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.
Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.
I moja keva zove taj stil:"Kao da je pala bomba, a takodje drugi naziv za ovaj stil: "Na sta ovo lici?!". Ono sto karakterise ovaj stil su: neoprane case i prazne flase od prosle noci, poneki tanjir na televizoru, sveske, knjige nagomilane nevracene u fioku, gace po krevetu, carape (prljave ili oprane) na sve strane, ostavljen neraspremljen krevet sa jastukom ili jorganom koji se vuce po podu sto stilu daje dozu spontanosti..
taj neki stil
општеприхваћено+
Svaki put kad ovo čujem. Setim se početka bombardovanja. Pala prva bomba. A moja mati na zvuk prve sirene upalila usisivač i krenula da sprema objašnjavajući sebe rečenicom: Kad već bombarduju, nek bombarduju u čisto.