
Исповедање, обично ненадано и ничим тражено, изазвано алкохолом, од стране непознате индивидуе које те скроз смори. У старту се сетиш Голог живота, где матори удбаши оду код Марића и исповедају му свој живот, обично детаље који ником нису битни.
- Како било код Сркија?
- Ма дошо неки лик са рибом, напио се, почо да ми прича цео свој живот, ко удбаш код Марића! На крају ме смарао колко му риба курва и како га стално вара ал он не може да је остави. Пет ми пива требало само да га издржим! И увек ми се тако неки кретени закаче!
- Ајој, могу мислити колко те сморио!
- Него после сачекао ту његову, па је привео кад овај њен сом мислио да је запалила, мала стварно зна знање...
Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.
Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.
hehehe dobro se on okoristio time +
Него шта, па није луд да даје психотерапеутске услуге за џабе.
Ко не плати на мосту, плати на ћуприји :D
ahahahaha +