
Definicija koju koristimo kada je u životu apsolutno sve uredu...Nikakvih briga ni sekiracija...
Ako već nešto mora da stvara brigu, to je udar komete o Zemlju i Sudnji čas,jer zaista...Sve ostalo je u najboljem redu!
-De si Peđa,šta ima novo?
-Ne pitaj....Devojka me ostavila,slupao kola,a oni slepci izgubili na svom terenu...Kod tebe?
-Kod mene...Pa,komete mi najveća briga!
( devojku nemam-ležim u krevetu i pijem pivo, kola nemam -ležim u krevetu i pijem pivo,fudbal ne pratim - ležim u krevetu i pijem pivo.....Sve je u najboljem redu )
A kad piva nestane,ležim u krevetu i treznim se....
Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.
Status Magazin · April 2009.