
Nesposobnjaković, antitalenat. Smotanko na kvadrat. Osoba totalno operisana od sporta. Lik kojeg na basketu uzimaš u ekipu samo da izvodi lopte iz auta jer je u stanju da od dva "zicera" promaši tri. Odbrana mu je takva da ni nacrtanog čiča-Glišu nije sposoban da čuva a odraz ima da, kad skoči, ne možeš ni novine ispod njega da izvučeš.
- 21:10! Ajmo sledeći!
- Brate, gdje nađe ovu sajlu? Jel znaš kad ćemo s njim da dobijemo basket?! Kad meni na kari nokat naraste!
- Nemoj tako,dobar je dečko... A i nema niko drugi da igra umjesto njega jebi ga...
- Ma tuki je dobar! Njegov igrač nam je pola koševa utrp'o a on je uprsk'o i što nije treb'o... Koristan je k'o dildo od margarina!
- Hahahaha, pa jes' al' šta'š...
Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“
Danas · 06. Novembar 2008.