
Карактер нестабилан попут примирја у Гази. Прескаче и иде напред, а онда под ручном заковрне за 90 степени и тотално промени правац.
Такорећи залама судбину.
- Ћале, батаљујем факс, одо' на Тајланд.
- Си луд ти? Шта сам ја плаћао бре две године, да баждариш шимејле!?
- Не вреди, ћале, знаш да не могу дуго на једну страну. Ја сам ти ко скакач. Идем на ге, хехе
- Море, коњино, саћеш ти мало на поље, да вратиш прво кредит.
Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.
Status Magazin · April 2009.
Бра'о Нуловани.
+
Ima potencijala, ima.
Svidž.
Na naslov sam pomislio da će u telu biti komparacija NN lica sa konjem, ali je ispalo i bolje o toga, a ćale je stavio tačku na odličnu celinu. +
Bra'o Nulski Grofe +
Odavno si zasluzio pracenje, al zad i zvanicno si upracen :)
Kajteze, neš promašiti, dobar je dečkić Konte Ziro.
Odlicna.
Odlična defka. Onako zabiberena školska, ali ukusno zabiberena. +
Nulti, kakav ovo kobjasn na petoparcu?
ma svi ja to na njivu, kakav nestabilan karakter, vetropir u dusi i ta sranja...
grand defka
udaram zvekana!
miriše mi na naslov :)
bravo!
Грофски :)