
Oblik pokvarene ženske smicalice ''uhvati frajera na bebu'' i to onaj najgori, kada se DNK materijali bebe i dotičnog (ne)srećnika i ne poklapaju baš. U savremenom (polu)svetu, pak samo ''slučajna'' greška u porudžbini ili neki zajeb u samom tehnološkom procesu produženja vrste.
- Liči na mene? Pff... Ma ajde... Ne liči čak ni na komšije... Ko zna s kim si ti izlažirala?
- Kako možeš samo da budeš tako jadan, debiličino? Pa ne znaš ti mog kurđela Milisava, kako je on tek bio crn.
- Jel' se on iz Indije naselio?
pljus!
- Dobro, šala jebote.
______________________________________________________________________
Klinika za genetski inženjering, kloniranje i telesne modifikacije. Leskovac, 2063. godina.
Uznemireni strani klijenti John i Marc u kabinetu nekog dr, potomka čuvenog genetičara M.S.
John: Izvinite ali nedopustivo je da se ovako igrate sa našim osećanjima!!!
Dr: Gospodo šta nije u redu?
John: Šta nije u redu? Pa mi smo naručili belu devojčicu a vi ste nam dali crnog dečačića. Sramota.
Marc: Mother fuck... Pa-pri-kari!
Dr: Molim vas smirite se, moguće je da su nastale neke greške u proračunima. Dođite za tri dana, uveravam vas biće sve u redu. (Eeee... Ovog cigu nikome da uvalim, nisu više ni Englezi što su bili.)
Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.
Politika · 31. Januar 2011.