
Благослов за сваког младог кошаркаша са талентом, ломљење исте му омогућава да научи да гађа "слабијом" руком подједнако добро.
Слушајте брзо док мали Баркли није дошао, значи сваку лопту му додајте и пуштајте га на улаз, договорили смо се са овима из Чешљеве баре да му изломе ту десницу. Направићу бре од њега звезду макар ми то било последње.
Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.
Psiholog · 20. Februar 2011.
Онај Ејси Ло што је дошао у Паризан имао повреду десне руке, па је научио да шутира левом подједнако добро.
е за то нисам знао :p, један клинац из мог града много добро игра ал никад није знао левом и кад изломио десну научио и њом да гађа и сад је комплетан, одатле и идеја...а верујем да има још доста случајева..
Samo trening,all day all night. +
а бре може и тако ал лакше кад мораш да располажеш само оним што имаш ;)