
Uništenje za sistem u najavi. Upravo ono što hakeri i virusi traže. Napaljenim pogledom će kliknuti na svaku sisu koju vidi. U neretkim slučajevima će ostaviti i broj platne kartice samo da bi došao do željenih pornića. Obično poseduje neki anti-virus koji je poslednji put abdejtovan jula meseca 2006., tako da njegov računar predstavlja leglo virusa. Naravno kad se sve nepoželjno dogodi, za nezgodu će okriviti najmlađeg drkadžiju u kući.
- Dakle da vidimo...(otvara gugl i ukucava sise, zatim klikće na srč i otvara prvi link koji izađe).. opaaaa, vidi male! Sa'ću da gledam kako je čereče... a kurac, trebam da se ulogujem. Ček da turim naočale. Aha, broj master kard kartice.... ček, ček, ima mali tu karticu. (popunjava sve, kad kurac, prevara) A jebem ti ovu, daj neku drugu! I ova mala dobra.. ček, ček, šta piše ova!? Nije joj šef tu, a želi vruć seks... pa opet traži kreditnu?! Aj u kurac bre, idem da jebem ženu!
Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.
Deutsche Welle · 29. April 2011.
Nije loša defka.