
Moderatorska mora.
Dešavaju se otprilike 2-3 puta nedeljno i skoro uvek između 21,30 i 23,30. Obavezno su izazvani od adolescenata koji su isfrustrirani zbog neke trenutne roditeljske zabrane, rešili da se zauzvrat najebu mile majke majke serveru Vukajlije.
Rezultat takve najezde je začepljenje rupe u groblju definicija, dva do tri bana za najupornije i dupli Nes koji pijem sa bromazepamom.
1.-Primer definicije:
B A B A S E R A
Ona babina durarica (ima dobru kcerku) ma ona sto naplacuje WC.... u kafani gdje ide moj deda!!!
valjda?
2.-Primer definicije:
Ž E N A
Difrakciona bipolarizacija koja se odvija manjom brzinom od brzine susreta!
Juce se ozenih, e, j*** ga!
3.-Primer definicije:
Z O L A
Jednom davno na Novom Naselju u Novom Sadu jedan covek po imenu Zoltan Komaromi koji je drzao igraonicu a nadimak mu je bio Zola a kasnije se naime ispostavilo da on nema Srpsko drzavljanstvo vec drzavljanstvo republike Madjarske i tad su mu zatvorili igraonicu.Danas kad se za nekog kaze Zolo to znaci da je gari: A)Glup B)Invalid C)Nema drzavljanstvo
Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“
Danas · 06. Novembar 2008.
+++++++++++++++++++++++
To majstore!