
Znak da treba da se pod hitno odselite iz tog kraja jer ste imali tu nesreću da vam prvi komšija bude gastarbajter operisan od ukusa i sluha, koji planira ceo život da vas nesvesno vizuelno i zvučno maltretira!
E komšo, svrni bre malo da se družimo, da ti pričam kako je u Nemačku! Odi da probaš njihovo pivo! Da viš šta sam sve kupio!
Neka komšo , imam posla, SELIM SE!
Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.
Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.
Primer ima srećan kraj:
"Komšo, daj mi adresu da ti donesem poklon za useljenje.'Oćeš lava u priridnoj veličini i boji?"
heheheheheheh +
vidiš ja recimo volim definicije dugog naslova jer ih posmatram kao zajebanciju mada ih mnogi ne vole...+
dva put dajem minus zaredom..j*bi ga izvini ugrizem se za usnu kad vidim autora..
Daj mu šansu.
+
Hahahahahaha +
Ma ne bi se selio. Maltretirao bih ga svaki dan, navukao na džidžu pod stare dane i slušao bi on Boba Marlija k'o bela lala :)
ja imam takvog,al on ima patuljke u bašti,one keramičke...bio u austriji 30 godina i sve se tamo družio s ciganima...pa sad ovde pusti ciganjsku "lidi didi di di liiii..."