Nisam baš toliko usamljen

oblakmatori 2014-11-24 00:17:17 +0000

Kulturan način, da se širem društvu predstavi izgled nepoznatog ženskog objekta.

-I tu on krene da mi priča, kako mu startujem ribu, te kako je gledam, te ovo, te ono...
-Pa šta si mu ti rekao?
-Pa šta da mu kažem. Svaka tebi čast drugar, ako imaš hrabrosti da taj objekat jebeš, lično bih ti uručio kakvu lentu za hrabrost, ali ja stvarno nisam baš toliko usamljen.

8
30 : 2
  1. Od birača nema, ovaj berača :)

  2. Volim ove kulturne defke. Nedostaju.

  3. e da, to je Lane Gutović u svom kabareu rekao još pre 20 godina za onu njegovu školsku što je imala noge kao srna - tanke, krive i dlakave

  4. Па лепше је с културном :)+

  5. Ноге ко срна, а обрве ко мајмун...

Omiljeno za [1]

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.