Nisi ti za dve noge

DaPsCb 2011-03-29 15:56:47 +0000

Suptilan način da nekome kažemo da je stoka, da je na intelektualnom nivou jednog govečeta i da bi bez problema mogao da se pridruži kravama na ispaši, onako četvoronoške, niko ne bi primetio razliku!

-E, ove čestice is Japana nam dolaze ima svi da mutiramo, rek'o mi je komšija da će da mi izraste jos jedna ruka do kraja meseca, što i nije tako loše, šta ti misliš?
-Mislim da su ti mnogo i te dve što imaš i da će pre da ti izrastu još dve noge, nisi ti samo za te dve što imaš!

0
26 : 3

Omiljeno za [1]

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.