Ovdje je previše bučno

Bakurda 2015-06-02 13:37:13 +0000

Nije. Bučno je, ali se ipriuba može voditi normalan razgovor. Želim samo da te izvučem napolje, da se izdvojimo iz mase i da ti napričam kojekakve gluposti, u nadi da ću te odvesti u prvi mrak i nagraditi sebe koitusom. Rečenica koja slijedi poslije ovoga je ujedno i pokazatelj interesovanja osobe, kojoj ste se obratili, prema vama.

:subota veče u nekom klubu:

-E ćao, šta ima?
-zbunjeno: Ćao, jel se mi poznajemo?
-Ne, ali bi se mogli upoznati. Stefan, drago mi je.
-Jelena.
-E, a ovdje je previše bučno, ajde da izađemo ispred malo.
-Može. Aj' ti izađi i vidi ima li me napolju, pa ako budem, ostani tamo sa mnom.

13
27 : 8
  1. Добро је ово +

  2. vidiš kako može, ova je odlična+

  3. drago mi je da ti se djasvi

  4. a nabijem te na kurac, gdje sam ukrao...samo mi je sinula ideja iz tvoje definicije

  5. hteo čovek da napiše, a ti ga prestigao, hoće to ponekad da se desi :)

  6. pa jos sam ga napomenuo da mi je dao ideju, mogao je ladno prije 2 dana to uraditi...vidis ti zlobnika :D

  7. Ne duvaj kitu, hese, nije plagijat. Vidiš dae čkode nov (ako nie dupal)
    Meni je vukajlijaš :))) dva tri puta kopirao celu defku, nikad nisam jeo gowna, čak sam mu napisao "fantazija +++"

  8. hahahahaha koliko idiota na jednom mjestu
    jedan, kashof :)

  9. Морам по ко зна који пут да поновим. Ако је Мајја најјебанија особа у дефиницијама, онда је Јелена дефинитивно највољенија и најчешће (не)успешно мувана.
    +++

  10. Ipriuba?

    Plus inače...

  11. hvala ljudi...oprostite sto sam Vojislav Koštunica pa tek sad odgovaram...ipriuba - malo više od "koliko toliko"

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.