
Žitelji prigradskih beogradskih naselja, a i ostali u sličnom ambijentu znaju o čemu pričam. Elem, piš pauza na fudbalu, basketu ili drugom kolektivnom sportu, kartanju, boćanju ili samo slučajni prolaznik koji ima nuždu. SVI, ali baš, SVI, vole da pišaju (neki i da seru) iza kamiona koji je parkira cca. 1999. godine na kraju naselja. Pošto je u ćoškovima stambenih zgrada postalo isuviše opasno pišati (jer postoji mogućnost od vrele vode, supe ili nekog čvrstog predmeta), stari kamioni, koje je neki švercer uštekao na zabito mesto, su idealna mesta za olakšanje.
Jadnik koji ga je tu parkirao ne shvata da bez anti-G odela, Gajgerovog brojača i dve boce Glejd spreja neće moći da priđe kamionu koji štekao za neka nova šverc vremena.
U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti
Mokoš · 11. Maj 2011.
ziva istina
Hahahahahahahaah +++