Prevencija karijesa u mom selu

Shabanizator 2009-05-12 20:26:33 +0000

Ujutro prvo slatko, domaće, da se bakterije okupe. Onda kafa koja ih zaslepi i ošamuti. Na kraju rakija kao brza smrt i dezinfekcija.

4
57 : 5
  1. Ha, ha... Pa to je tako u svačijem selu. + :)

  2. Jel to ono :
    "Tija bakcili, svi gi ja potepam, znaš kako? Prvo si progutam jednu kocku šeker, pa se oni svi navadu na njojzi. Ondak si popijem 'ednu jaku crnu kavu da gi zaćoravim, pa kad si ne znaju kude će, tage si popijem 'ednu ljutu rakiju te gi potepam svi!" :))))

Omiljeno za [1]

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.