Princ na zrnu daljinskog upravljača

aurora072 2011-02-14 22:48:35 +0000

Ludilo noći u kojoj muškarac zaspi na daljinskom koji ne možeš ispod njega izvući nikakvim drugim sredstvima sem bagerom, a normalno otkud ti bager u po noći u kući, pa se ti ujutro probudiš neispavana kao princeza na zrnu graška a on naspavan jer ga zabole, niti je šta osetio niti čuo sve one gluposti koje puštaju cele noći na neugašenom TV-u.

16
41 : 3
  1. imam slično iskustvo sa gospođom, dok spava lakše bi joj uzeo krevet nego daljinski +

  2. To je zato što on ima mirnu savest!
    ++

  3. e pošteno me nasmeja, iako imam utisak da tebi nije smešno ni najmanje :)

  4. imam utisak da tebi nije smešno ni najmanje :)

    smejala bih se ali mi podočnjaci poklopili sve te maksilofacijalne mišiće :/

  5. sreća pa barem ne hrče :)

  6. Ko kaže? Džemuje s televizorom, šta misliš što je ludilo?

  7. Muni ga na kvarno u bubrege ;)

  8. ja ponekad sam sebe probudim, a komšija izađe da turira auto da bi ukućani mogli malo da spavaju :)

  9. Ma kakvi čoveče u bubrege pa samo odskočim :(

  10. Hmmm...a da ugasiš TV na dugme ?

  11. E to da, pogotovo kad ustaneš iz svog sna i pukneš se prvo od otvorenu fioku pa raspališ nožnim malim prstom od orman :***

  12. Heheheh daljinski je uvek u šteku! +

  13. ja ga pomerim nogom...malo gurnem pa se sam prevrne,ponese ga težina...a za hrkanje nekad cokćem i zviždim kao čkalja u kamiondžijama i ne pomaže ništa +++

  14. Čepići za uvo sestro...Uslučaju nužde...

  15. Ma, nikako da zaknjavaju na novinama, nekoj knjizi.....

Omiljeno za [1]

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.