Pro-srpska teorija Smogovaca

Schredder_87 2020-06-09 21:13:33 +0000

Kao što znamo, Smogovci su Hrvatska dečija serija iz 80-ih koja govori o dogodovštinama šestorice braće Vragec iz Zagreba. 90-ih je snimljeno još nekoliko epizoda tokom rata u kojima su svi likovi, pozitivni i negativni stupili u tuđmanovu vojsku i krenuli u rat protiv četnika.

Međutim, u ovim epizodama pojavljuju se samo petorica braće. Najpametniji od njih, Štefek Vragec niti se pojavljuje, niti se uopšte pominje u njima. Teorija kruži da je Štefek, svestan svog srpskog porekla, u najmanju ruku odbio da učestvuje u ratu... A možda se čak i priključio Četnicima

2
14 : 10
  1. Sjećam se epizode kad su zakopavali Jugoslaviju. Producent ili neki glavni kurac u vezi te serije je bio sklon desničarskim pizdarijama. U neku ruku razumijem reakciju jer Slobu i te njegove idiote je ipak trebalo objesit za jaja, ali nikad mu neću oprostiti što je ubacio takvu poganost u nešto što je trebalo da bude sveto za svu djecu i forsirat ih da nauče da mrze.

  2. Ja se sećam da sam još tad imao averziju na te purgerske pederčiće. I jezik i fore i sve me nekako iritiralo. O dalmaciji nema šta da se kaže, ona je bila obećana zemlja za vreme juge, sve dalmatinsko se volelo do koske, isto one slavonske seljašture, samo onaj Zagreb i njihovo Zagorje zelene, to nekako bilo i ostalo pederskim i onako odvratnim ko kurac. Jebalo ih Zagorje i lepi Zagreb grad.

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.