Skriveni detalj koji je odlika samo pravih hardkor gejmera. U javnosti, u koju inače jako retko zalaze, ova činjenica ih otkriva više nego sav smrad koji nose iz svoje sajber jazbine. Nekih se čak pribojavaju i vampiri. Sa njihove tačke gledišta, svi ostali su obični pozeri koji vole za nijansu robusniji hardver organskog porekla. U slobodno vreme obaraju sajtove ministarstava i uvek imaju svežih gigabajta HD pornića.
Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).
Skodin blog · 04. Septembar 2010.
Možda si trebao naslov na našem da napišeš.. +
Definicija se skroz odnosi na mene, samo sto pornjavu drzim na slikama (portabilnije je, veca rezolucija i nema standardnih klisea). Da, i imam devojku :P koja nije skrndelj :)
kapa dole, opro' si! +
superishka :D +