
Razni likovi sa tv-a izazivali su nekada seksualno uzbudjenje kod klinaca. Iako tad nije bilo neta da se zadovolji bolesna seksualnost djeca su se snalazila. Sledeća lista (prema sakupljanim podatcima) bi mogla da izazove mučninu i nije za one sa slabim želudcom.
Danas imamo porno kategoriju dlakave, a nekad smo se ložili na hardkor dlakavu Draganu Mirković. Prema priznanju druga da ga ne imenujem Dejana Lakića redovno mu se dizala kita kad bi vidio na seriji Opstanak kako se lavovi, tigrovi ili neke druge životinje jebu. U grupu zoofila se ubrajam i ja. Rijetko kada sam bio seksualno uzbuđen kao kad sam gledo Bambi. Sva je nježna. Tila, sa big tits. Štrunfeta, kao najveća kurva na svijetu "ti dam, ti dam, ti dam". Moram da priznam da me i Piksi pomalo privlačio. Prošao sam tu pedersku fazu. Brena, treba li komentar?!
Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!
Biznisblog · 26. Decembar 2007.
Piksi? Hahahahaha! Jedino ovo za Brenu nisi izmislio.
Брате , Пикси? ..... ццц +