
Lik koji piše scenario za dosadne emisije tipa 'Pesma i Bingo'. Ovaj momak nastavlja misiju svoga oca. Cilj je što više smoriti narod tako što ćeš napisati najdosadniji mogući scenario za emisiju koja bi trebalo da ima zabavan karakter. Pošto čovek ne može da smisli nešto smešno i zanimljivo, jednostavno ukrade sa VUKAJLIJE. Primer je emisija 'Veče sa Ivanom Ivanovićem' za koju takođe piše scenario.
- Brate što sam sinoć čuo/video dobru foru kod Ivana Ivanovića...
- Znam, ja sam to okačio na 'Vukajliju'!
- Na šta? Ma da, kao da bi Ivan Ivanović ukrao foru od tebe!
- Ili on ili sin Vanje Bulića!
- Ko?
- Ma zaboravi!
Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.
Status Magazin · April 2009.
Ja gledam Ivana Ivanovica i ne mogu da dokazem caletu da meni nije smesno.
Ili kursadzije.To mi je debilno.Al' oni su barem originalni.OTvore novine, procitaj 30 viceva i ispricaju ih i zabava za penzionere je savrsena.
Ili kursadzije
sve stoji, s tim što ne gledam često mr.Ivanovoća
EDIT: ni Ivanovića ni kursadžije
ma daj turi ovo u odabrane da ljudi ne kenjaju samo Ivanovicu :DDD nije lik kriv sto ima debila za scenaristu :)))