Ne, ovo nije upućeno osobi koja nestaje i ponovo se pojavljuje. Ovako poručujemo čoveku da previše priča i da bi bilo sasvim u redu da umukne u istom trenutku.
Haled: Danas će biti paklen dan. Čim se vratim iz škole, moram da operem veš, keva opet ide na čas knjige "Kama Sutra". Danas rade praksu, ako se ne varam, pa me je zamolila i da skuvam ručak nakon što operem veš. Jao, pa posle toga treba da mi dođe sestra od tetke da je čuvam... Gde je tu moje vreme? Hoću i ja da se zabavljam. Ali nee, uvek sam ja dežuran da radim sve gluposti.
Miodragoljub: Šta se gubiš?
Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).
Skodin blog · 04. Septembar 2010.
То :)