Prijava
  1.

Taktičko nadmudrivanje

Fraza koju su komentatori obavezni da koriste kao zamenu za ''nema konkretnih napada ni sa jedne strane''. Ipak to zvuči zanimljivo i to je pokušaj da se opravda zašto je utakmica dosadna, bez šansi.

- Ne mogu da verujem da prenose ove žabare, a ne utakmicu Barsa - Mančester Siti! Jeb'o ih Juve, nisam video ni jedan ulazak u šesn'esterac u celom prvom poluvremenu, a ovamo već 4 gola pala!
    - Čekaj brate, pojačaj da čujemo šta će ovi reći sad.

Komentator sa specijalnim gostom, Markom Pantelićem analizira prvo poluvreme i ostale rezultate: ''Videli smo sigurnu igru oba tima, klasično taktičko nadmudrivanje sa obiljem lepih dodavanja. Mislim da smo se ipak odlučili za pravu utakmicu iako sad vidimo da ovde ima zanimljivih rezultata i na ostalim mečevima koji se igraju od 20:45h''.
    Pantela: ''Slažem se sa Vama, oba trenera su se odlučila za sigurnu igru, bez previše rizika. Kum Deki je imao jednu sjajnu šansu za Inter, najbolju u prvom delu meča, ali je njegov šut sa 37 metara na žalost Kjelini uspeo da izblokira''.
    Komentator: ''Hvala Marko! Nadamo se da će i drugo poluvreme biti ovako uzbudljivo i da ćemo možda videti i neki gol''.