To u Srbiji još nije viđeno!

h.a.u.n 2011-12-26 00:13:32 +0000

Omiljena izreka estradnih umetnika, koja datira još od čuvenih devedesetih, kada najavljuju svoju novu pesmu, album, spot, koncert, a pritom uvek zaborave da Srbija nije toliko zatucana zemlja i da se u doba internet ekspanzije vrlo lako nađe arapska pesma koju su obradili, Madonin ili Rijanin spot koji su iskopirali.

Jelkica Karleuša: Ono što je Srbija videla i čula bilo je ekskluzivno, konačno nešto novo u ovoj zemlji!
Voditeljka: A zar vaša nova pesma nije obrada popularne južnokorejske grupe, a nastup kao Bjonsin za dodelu MTV nagrada od pre 6 meseci?
Jelkica: Ne, one su kopirale mene, ja sam za njih institucija!

6
29 : 2
  1. Dobro tovariš ove estradne umetnike! :) +

  2. Hvala, oni su mi specijalnost, da ne kažem specijalitet :)

  3. Primetio sam. A i stvarno pružaju dosta materijala.:)

  4. Vidi[ da nisam kriv... hahahah :D

Omiljeno za [1]

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.