Tol'ko su bela da prelaze u plavo

Culle.haha 2010-04-22 21:51:42 +0000

Rečenica kojom klinci napaljeni na automobile, obično usled igranja NFSa, objašnjavaju da neki auto poseduje Xenon svetla.

Pera: E Mile da vidiš proš'o neki bem-ve ne'am pojma koj' ali je onako nabudžen do jaja. Ima spojlere, neonke ispod i ima znaš ona svetla..hhh...kako da ti objasnim ona bela skroz..mnogo jako..
Mile: Misliš na ono skroz bela što prelaze u plavo?!
Pera: E to...Moram da pitam ćaleta kako se to zove.

0
32 : 3

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.