V.I.P. parking

Ekonomski_teoretičar 2012-03-27 23:00:01 +0000

Parking na samom ulazu u zgradu, gdje jedan od stanara parkira svog Golfa dvicu.

5
15 : 5
  1. to je onaj što ga penje na trotoar +

  2. I ima penzionerse oči iz prizemlja da ga čuvaju!

  3. poznat mi slučaj.samo je ovaj lik vozio keca,i ako mu neko zauzme mesto,obavezno parkira odmah pored...na sred terena za basket...konjina...+

  4. Kec ili dvica to cu obične varijante, ili neko tu monotoniju presiječe stojadinom! Je li rzao?

  5. kao besan...obozavao sam da na njegovo mesto parkiram kevinog juga.videti mu izraz lica kad se vrati i vidi jugisu-neprocenljivo.

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.