Zakucati preko Sabonisa

highlander007 2013-06-22 08:20:28 +0000

Bez respekta. Potpuno u duhu našeg naroda.
Daj najvećeg, najpoznatijeg, najboljeg da mu ja pokažem kako Tarzan kolje krokodila. Možda jeste jači, ali znam da nije luđi.

- Vidi, mladiću, prije nego što izađemo napolje, moram da te upozorim da sam evropski prvak u karateu, te da sam nosilac crnog pojasa - sedmi dan.
- Pa, što odma' ne kažeš!? Baš tak'e volim da bijem. Polazi!

12
222 : 11
  1. U subotu u osam sati ujutru izbaciti ovakvu defku, e to je stvarno zakucavanje preko Sabonisa! +++

  2. Svoje najbolje definicije sam napisao blago mamuran, ne odustajem od recepta! ;)

  3. odlična gorštače. +ina

  4. Omiljena. Odilčna defka. DANILOVIĆ!
    +

  5. Bolje bi mu bilo da zakuca protiv Vucica npr., a ne da cuti kao picketina sada i da gleda Partizanove utakmice iz kafica.

  6. Одличност!

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.