Zidovi i ptice na granama

Хенри Летхам 2013-05-20 18:16:50 +0000

Први су кад је у питању знање у школи. Оно што један ученик не зна, они знају наизуст.

Саркастичан коментар изговорен од стране ''духовитог'' просветог радника након што ученик није знао одговор на питање које се већ неколико часова понавља.

- Реци ти мени Петровићу.. Видим, ти причаш, значи знаш све.. Кад је био Косовски бој? То је лако.. Причамо о томе ево већ недељу дана, то су до сада и зидови запамтили.

- Паа, Косовски бој је биоо.. :поглед на разред не би ли му неко рекао одговор, али безуспешно:

- Ајде Петровићу, то би знали и врабци на грани да их садa упитамо.

16
38 : 6
  1. Jes' ovo smorilo, dovedi onda pticu na čas jebla te ona. +

  2. А баш, стално то раде матер им :Д

  3. za ptice griješiš. a i za zidove ako ćemo pravo lololo

  4. Шта год то значило ;)
    хвала

  5. citat: - Ајде Петровићу, то би знали и врабци на грани да их садa упитамо. :tatic

  6. - Ајде Петровићу, то би знали и врабци на грани да их садa упитамо.

  7. Iz života, odlično! +

  8. ja sam duhovit:)

    Gugi profesor

    dadad jbm keve

    bravo ti ga :D

    Hvala ljudi

  9. odlično, primer je baš, baš dobar ! +++

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.