Prijava

Нема много леба од тога.

OD ČEGA IMA LEBA?!
Šta god ja predložila svojima da ću upisati,

Нема много леба од тога.

Upiši šta voliš... Nećeš valjda da učiš nešto što ti se ne sviđa.

Зато почнеш да крадеш и милина, какве курац књиге и књижевности.

Ima leba od pogača.

E Bo, upravo...
Ali hvala Luli, Dzimi i Pufnice.

EDIT: Mrmune, upravo tom mislju se i ja vodim, valjda cu da nahvatam nesto kad zavrsim...bitno je da volim.

Ima li neko informacije o Gambijevom novčanom stanju, da li da zatrudnim kad ga budem spavala ili da tražim bolju priliku?

Ja planiram dupadnem na ETF. Ne znam, šta bih kao alternativu, da nemam jebenu dioptriju probao bih nešto za pilota. Inače ne volim neku preteranu bubačinu, nemam živaca da sedim nad knjigom i bubam (odma zakuntam). Šta da uzmem kao alternativu ETF-u, dajte neki predlog.

Sta mislite o FPN-u? (Fakultet politickih nauka)

Ја мислим да је срање, реално.Ако оћеш тај фазон, упиши Правни као човек.

Alfa, poslije književnosti postaneš menadžer, i ne bereš brigu.

Cuo sam da je neki pravosudni ispit na kraju pravnog mnogo zajeban.... I nisam siguran da li zelim da budem nadlezan za osudu ili oslobadjanje neke osobe.

E ko je od vas završio ETF ili ga trenutno studira?

Sta mislite o FPN-u? (Fakultet politickih nauka)

Распитивала сам се нешто о том факсу, и по мом мишљењу пријемни је тежак, али кажем опет по мом мишљењу, можда некоме није, ко зна. Углавном кажу да није лош смер за међународне одосе, али шта ја знам.
Мени се факс не свиђа из још једног разлога: данас ти је свако политичар, пола оних мамлаза у Скупштини има завршену само средњу школу, или купљене дипломе и шта који курац да се малтретирам и завршавам то што могу да постигнем учланивши се у неку странку а студирати нешто сасвим лево, које приде касније може да ми буде резерва ако моја странка постане не тако популарна.

Па не мораш да будеш судија. Није зајебан, мислим јесте, али пусти ти шта је на крају.

Стивен, не. Ако ћу студирати књижевност, онда ће то бити само општа књижевност без неке форсиране граматике, и са мањим инсистирањем на нашој књижевности, наравно не кажем да је лоша, далеко од тога, али просто више ме занима ова опширнија варијанта.
Лули, прочитала још одавно дефку, право у срж мог проблема убада! :)

Alfa, nije to problem, to je rješenje. Vjeruj. :)

dođe ženka i mene svi kuliraju onda, aj da razumem huga, al vi ženskinje mi neste jasne. Ljubomoran sam.

То, то, Лули, тај рад (опрости на овоме ''Лули'', навика, шта ћеш :)) ја сам хтела да кажем да си управо изнела и проблем и фантастично решење, и задовољне све стране. Па где има боље!? ;)
Рем, ја бих ти радо помогла, али благе везе немам о том факсу, као ни о резерви за исти :)