Prijava

Partizan-Smederevo 5:3

Komentari ?

Глупо је коментарисати кад се зна да је Смедерево гробарски клуб.

Ne znam,meni je samo malo debilno da ekipa 2 puta u toku meca,u roku od 2 minuta primi po 2 gola... Mislim jebem mu mater,znajuci nasu ligu,kad igraju protiv Zvezde i Partizana,daju gol na strani,to je bunker do kraja tekme,koji jedva slome i jedni i drugi..medjutim juce Smederevo povede,u roku od 2 minuta,preokret.Izjednace,u roku od 2 minuta,2 razlike...ne kazem da je namesteno,samo ne mogu da verujem da postoji takva ekipa..Pa ljudi na malom fudbalu kad igrate retko kad primite dva gola za 2 minuta...

Podeli su naši 1:0 :D

OLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Zašto ćutiteee??? Zašto ćutiteee??? Zašto ćutiteee??? Zašto ćutiteee??? ... :))

Јао чупи читаш ми мисли! :))

Зашто ћутитеееее!!!Зашто ћутите!!!Зашто ћутитеееее!!!Зашто ћутитеееее!!!Пичке циганске!!!ООООооооооо ооооооооооо.....

aj da ne šutimo...

Šta reći osim jebiga. Pojedoše mi živce, al šta ćeš.

vi se još ložite na ovo?
auuuu :)
(moram da napomenem da sam neutralan)

Jel platio tole? Ovi grobari da su uneli testeru na stadion i da su jednom po jednom sekli noge sudija ne bi sviro.Toliko od mene.

realno liga nam je toliko sranje da zvoni,mislim da partizan i vojvodina imaju najkvalitetnije timove,samo sto vojvodini fali malo bolji napad. od ostalih ekipa blizu im je zvezda,pa posle idu spartak,ofk i onda ostatak ove boranija lige.. mislm da ce sampion biti partizan ukoliko ne dodje do nekih velikih promena u zimskom prelaznom roku,bilo na strani partizana ili zvezde i vojvodine,koji imaju sansu za titulu po meni.. sve u svemu jos jedno krajnje nezanimljivo prvenstvo sa krajnje losim utakmicama,a kao slag na tortu je i danasnji derbi,koji deluje bolje od uspavanke.

Posle onog Stojketovog natpisa i dolaska na jug posle derbija, sve sam mu oprostio... Ipak, derbi fudbalski ne zanimljiv, al pošto smo dobili "Cigane" ipak je bilo malo žara...

Da još tristo derbija izgubi Zvezda je Zvezda. Institucija, malo više od fudbala;)

Aurora , ja mislio da si idealna žena...A ono zvezda institucija...Eh , kako čovek može da se prevari...:-)))) Nije bre fudbal za žene...

Što bre nije fudbal za žene? Nikola, povuci reč! :)

Tamo odakle sam ja u pitanju su malo drugačije podele oko klubova pa zato.
Ah nikola nisi shvatio da ne postoji idealna žena? Aurora bre u Bugarsku putovala kad su sankcije uveli na igranje u Srbiji svojevremeno, nisam ni rekla da ga ja igram, ja navijam za sportski klub;)

Eto povlačim...:-)

Ako ima pravde na ovom sajtu laki bi popio ban a ne ja koji cu verovatno dobiti po ko zna koji put.